مقاومت تا محو غده سرطانی صهیونیستی ادامه دارد

سردارعلی فدوی در گفتگو با خبرنگار سیاسی «سردبیر پرس» با اشاره به اینکه صهیونیست‌ها از شکست بزرگی که درتاریخ خود متحمل شدند هنوز درنیامدند، گفت: فکر کشور‌های همپیمانی، چون آمریکا و انگلیس از رژیم غاصب این بود که آنان تا ابد بر مردم مظلوم فلسطین حکمرانی خواهند کرد، اما زهی خیال باطل؛ نه تنها این […]

سردارعلی فدوی در گفتگو با خبرنگار سیاسی «سردبیر پرس» با اشاره به اینکه صهیونیست‌ها از شکست بزرگی که درتاریخ خود متحمل شدند هنوز درنیامدند، گفت: فکر کشور‌های همپیمانی، چون آمریکا و انگلیس از رژیم غاصب این بود که آنان تا ابد بر مردم مظلوم فلسطین حکمرانی خواهند کرد، اما زهی خیال باطل؛ نه تنها این اتفاق نیافتاد بلکه باعث تحقیرشان در دنیا هم شد.  
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: راه نیرو‌های مقاومت در جهت سرنگونی صهیونیست‌ها ادامه خواهد یافت تا وقتی که این غده سرطانی از نقشه جهان محو شود.  
او با اشاره به اینکه جبهه مقاومت امروز مستحکم‌تر از قبل به راه خود ادامه خواهد داد، افزود: آسیبی که جبهه مقاومت به صهیونیست‌ها وارد کرد، قابل تقدیر است.
سردار فدوی گفت: در جریان شکست بزرگی که بر رژیم غاصب صهیونیستی وارد شد و از اینکه نتوانست به جبهه مقاومت آسیب برساند، مردم مظلوم و بی‌گناه فلسطین را شهید می‌کند.
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور شد: دلاورمردان جبهه مقاومت راه شهیدان را تا نابودی رژیم صهیونیستی و آزادسازی قدس ادامه خواهند داد.  
وی در ادامه سخنانش با اشاره به سخنان رهبر انقلاب درباره مقاومت جبهه مقاومت گفت: ملتی به بزرگی مردم فلسطین، ملتی که در خود غزه سلاح برای مبارزه تولید می‌کند بسیار ارزشمند است.  
او اظهار داشت: به حول و قوه الهی مردم فلسطین پیروز هستند و روزی می‌رسد که نماز را در مسجدالاقصی اقامه کنیم.  
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان سخنان خود به کنگره ملی ۲۴ هزار شهید پایتخت نیز اشاره کرد و گفت: زحمات بسیاری بابت این کنگره عظیم کشیده شده بود که بسیار ارزشمند و ماندگار است و معتقدم باید استمرار یابد.  
انتهای پیام//