مشکل آب شرب روستای سله‌بن بزودی مرتفع می‌شود

روح الله اسماعیل پور روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار سرویس اجتماعی سردبیر پرس، اظهار کرد: لایروبی چشمه و مسیر انتقال آب شرب روستای سله‌بن توسط شورای اسلامی و دهیاری این روستا انجام گرفت که این لایروبی موجب کاهش ورودی آب به مخزن گردید و هواگیری مسیر انتقال و همزمان مصرف بالای آب شرب […]

روح الله اسماعیل پور روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار سرویس اجتماعی سردبیر پرس، اظهار کرد: لایروبی چشمه و مسیر انتقال آب شرب روستای سله‌بن توسط شورای اسلامی و دهیاری این روستا انجام گرفت که این لایروبی موجب کاهش ورودی آب به مخزن گردید و هواگیری مسیر انتقال و همزمان مصرف بالای آب شرب توسط اهالی سبب خالی شدن مخزن و قطعی آب شد.
بخشدار ارجمند بیان کرد: در حال حاضر نیز با توجه به حضور پرشمار اهالی در روستا ورودی و خروجی مخزن به یک میزان می باشد و برای ذخیره سازی آب ناچارا طی بازه های زمانی در طول ۲۴ ساعت آب شرب روستا قطع می شود تا کار ذخیره سازی انجام گیرد که این بازه و زمان قطعی آب توسط دهیاری و شورای اسلامی در فضای مجازی روستا اطلاع رسانی می‌شود.
اسماعیل پور ضمن عرض پوزش از اهالی محترم روستای سله‌بن به دلیل مشکل بوجود آمده، ابراز امیدواری کرد با توجه به مصرف بالای آب شرب در روزهای پایانی سال با همکاری و سعه صدر اهالی کار ذخیره‌سازی آب شرب پایان یافته و مشکلات بوجود آمده برطرف شود.
گفتنی است، چند روزی است که مردم روستای سله‌بن شهرستان فیروزکوه با مشکل قطعی آب روبه‌رو هستند و همین امر موجب گلایه اهالی این روستا شده است.
لازم به ذکر است، روستای سله‌بن، یکی از روستاهای ییلاقی اطراف تهران در دهستان دوبلوک است که از توابع بخش ارجمند شهرستان فیروزکوه در استان تهران به شمار می‌آید، این روستا در کیلومتر ۱۰۰ جاده فیروزکوه به تهران، در فاصله ۱۸ کیلومتری شمال غربی شهر فیروزکوه و در کنار سد نمرود قرار دارد.
انتهای پیام/*