محوری‌ترین عنصر در نیرو‌های مسلح، نیروی انسانی است

به گزارش «سردبیر پرس»؛ آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در نشست شورای عالی مسکن گفت: نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران مظهر اقتدار کشور و نظام هستند و از عناصر اصلی برای اقتدار کشور و نظام‌محسوب می‌شوند. رئیس جمهور محوری‌ترین عنصر در نیرو‌های مسلح را نیروی انسانی دانست و گفت: تجهیزات و کار‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مهم […]

به گزارش «سردبیر پرس»؛ آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در نشست شورای عالی مسکن گفت: نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران مظهر اقتدار کشور و نظام هستند و از عناصر اصلی برای اقتدار کشور و نظام‌محسوب می‌شوند.
رئیس جمهور محوری‌ترین عنصر در نیرو‌های مسلح را نیروی انسانی دانست و گفت: تجهیزات و کار‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مهم است، ولی نیروی انسانی در نیرو‌های مسلح محوریت دارد و در نیروی انسانی انگیزه و آرامش بسیار حائز اهمیت است، کسی که پشتوانه امنیت یک کشور است باید از آرامش برخودار باشد.
وی گفت: بالاترین مصرف در سبد زندگی به مسکن اختصاص دارد و سهم بسزایی دارد و تامین مسکن برای نیرو‌های مسلح می‌تواند آرامش را برای آنان فراهم آورد. همت ستاد کل نیرو‌های مسلح و فرماندهان محترم عالی با همکاری وزارت راه و شهرسازی و استانداری‌ها برای تامین مسکن قابل تقدیر است. 
آیت‌الله رئیسی بیان کرد: امروز خرسندیم که ۱۰ هزار واحد مسکونی به نیرو‌های مسلح تحویل می‌شود. همچنین آغاز ۱۴ هزار واحد مسکونی را با نام شهید بزرگ ماه مبارک رمضان امیرالمومنین(ع) رقم می‌زنیم.
گفتنی است؛ در این نشست به‌صورت ویدیو کنفرانس ۱۰ هزار واحد مسکونی نیرو‌های مسلح ذیل نهضت ملی مسکن با دستور رئیس جمهور واگذار شد.
در این جلسه مهرداد بذرپاش، احمد وحیدی و امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی وزرای راه و شهرسازی، کشور و دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح و همچنین سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح، سردار موسوی فرمانده کل ارتش، سردار سلامی فرمانده کل سپاه و سردار احمدرضا رادان فرمانده کل نیروی انتظامی نیز حضور دارند.
 
انتهای پیام/
منبع: ایرنا