رژه سراسری شناورهای بسیج دریایی سپاه در روز قدس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از نیروی دریایی سپاه؛ دریادار علیرضا تنگسیری در جمع فرماندهان این نیرو گفت: در چند ماه گذشته یک گروه کوچک از جوانان غیرتمند فلسطینی در مقابل صهیونیست‌های کودک کش ایستادند و هیمنه پوچ آن‌ها را در هم شکستند. طوفان الاقصی سستی خانه عنکبوت را به همگان […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از نیروی دریایی سپاه؛ دریادار علیرضا تنگسیری در جمع فرماندهان این نیرو گفت: در چند ماه گذشته یک گروه کوچک از جوانان غیرتمند فلسطینی در مقابل صهیونیست‌های کودک کش ایستادند و هیمنه پوچ آن‌ها را در هم شکستند. طوفان الاقصی سستی خانه عنکبوت را به همگان نشان داد.
وی بیداری امت اسلام را ثمره ۴۵ سال مقاومت دانست و اظهار کرد: بیداری ملت‌های مسلمان ریشه در پیروزی انقلاب اسلامی دارد و طبق وعده الهی تا ازاله شدن این غده سرطانی زمان زیادی باقی نمانده است.
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین خبر داد: در روز قدس امسال یگان‌های شناور‌های سنگین و سبک بسیج دریایی با سازماندهی مشخص در سراسر سواحل خلیج فارس، دریای عمان و دریای خزر برای نشان دادن انزجار خود در مقابل کشتار کودکان بی گناه و زنان مسلمان و غصب سرزمین فلسطین توسط رژیم سفاک صهیونیستی رژه خواهند رفت.
تنگسیری گفت: تمامی شناور‌ها علاوه بر پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران پرچم فلسطین را به نشانه همبستگی با این ملت مظلوم و ستم دیده بر فراز شناور‌ها به اهتزار در خواهد آورد.
 
انتهای پیام/