ربودن دختر ۱۱ ساله در شرق تهران

به گزارش سردبیر پرس، سردار علی ولی‌پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، اظهار کرد: بهمن ماه امسال، زن جوانی هراسان به اداره یازدهم پلیس آگاهی رفت و هنگامی که مقابل کارآگاهان قرار گرفت، گفت: «دختر ۱۱ ساله‌ام پس از اینکه از مدرسه تعطیل شده دیگر به خانه بازنگشته و تلفن همراهش نیز خاموش است، […]

به گزارش سردبیر پرس، سردار علی ولی‌پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، اظهار کرد: بهمن ماه امسال، زن جوانی هراسان به اداره یازدهم پلیس آگاهی رفت و هنگامی که مقابل کارآگاهان قرار گرفت، گفت: «دختر ۱۱ ساله‌ام پس از اینکه از مدرسه تعطیل شده دیگر به خانه بازنگشته و تلفن همراهش نیز خاموش است، نگرانم بلایی سر او آمده باشد، لطفاً کمک کنید».
وی افزود: بنا بر حساسیت موضوع، کارآگاهان خیلی زود راهی مدرسه مورد نظر در شرق تهران شدند و با بازبینی دوربین‌های مداربسته متوجه شدند که دو نفر از اراذل و اوباش با خودروی خود پس از تعطیلی مدرسه برای دختر ۱۱ ساله مزاحمت ایجاد کرده و پس از فریب او، اقدام به آدم‌ربایی کرده‌اند.
رئیس پلیس آگاهی پایتخت ادامه داد: کارآگاهان در گام بعدی با اقدامات اطلاعاتی گسترده هویت متهمان را شناسایی کردند و متوجه شدند که آنها قصد دارند دختر ۱۱ ساله را به اسلامشهر ببرند.
سردار گودرزی عنوان کرد: اقدامات گسترده کارآگاهان ادامه داشت تا اینکه متهمان که متوجه شده بودند پلیس آگاهی آنها را زیرنظر دارد دختربچه را در خیابان رها کردند و از صحنه جرم گریختند.
وی خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی دختر ۱۱ ساله به آغوش گرم خانواده خود بازگردانده شد و متهمان تحت تعقیب کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی قرار گرفتند.
منبع: تسنیم
انتهای خبر/