را‌ه‌اندازی کاروان شادی در منطقه ۹

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۹؛ علیرضا فروزنده معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۹ گفت: با توجه به فرارسیدن ایام نوروز و مقارن شدن این ایام با ماه مبارک رمضان، ستاد گردشگری منطقه ۹ با شعار تهران دوست‌داشتی و بهار ایران، نسبت به راه‌اندازی کاروان […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۹؛ علیرضا فروزنده معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۹ گفت: با توجه به فرارسیدن ایام نوروز و مقارن شدن این ایام با ماه مبارک رمضان، ستاد گردشگری منطقه ۹ با شعار تهران دوست‌داشتی و بهار ایران، نسبت به راه‌اندازی کاروان شادی در این قسمت از پایتخت اقدام کرد.
وی افزود: این ویژه برنامه‌ها با تم اصیل ایرانی شامل؛ استفاده از اساطیر ایرانی مانند فردوسی، گردآفرید، شاهنامه‌خوانی و استفاده از ساز و دهل محلی بختیاری و گروه نمایش عروسکی جهت سرگرمی شهروندان اجرا شد.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۹ عنوان کرد: این کاروان از میدان استاد معین حرکت کرده و پس از طی مسیر به گذر گردشگری خیابان اجتماعی و در ادامه به برج آزادی رسید.
فروزنده با اشاره به اینکه مسیر این کاروان به گونه‌ای طراحی شده بود تا شهروندان و گردشگران از این کاروان استفاده کنند، یادآور شد: پایان بخش فعالیت این کاروان مراجعه به بوستان لاله از مسیر بزرگراه یادگار امام(ره)، بزرگراه حکیم، بزرگراه مدرس جنوب به سمت میدان هفت تیر و در نهایت بوستان لاله بود. این کاروان پس از حضور در بوستان مذکور و مراسم افطار، به اجرای شاهنامه خوانی پرداخت تا پایان بخش روز شاد کاروان گردشگری تهران باشد.
انتهای پیام/