جانمایی نمادهای رمضانی در منطقه ۱۹

به گزارش خبرنگار «سردبیر پرس»؛ حسین اخگرپور سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ افزود: همزمان با ماه پرخیر و برکت رمضان، اداره زیباسازی نماد هلالی شکل با عنوان اسماءالحسنی را بر پایه نماسنگ و به ارتفاع پنج متر همراه با نورپردازی در عوارضی تهران قم، تقاطع شکوفه مطهری و … نصب و جانمایی کرده است. به گفته […]

به گزارش خبرنگار «سردبیر پرس»؛ حسین اخگرپور سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ افزود: همزمان با ماه پرخیر و برکت رمضان، اداره زیباسازی نماد هلالی شکل با عنوان اسماءالحسنی را بر پایه نماسنگ و به ارتفاع پنج متر همراه با نورپردازی در عوارضی تهران قم، تقاطع شکوفه مطهری و … نصب و جانمایی کرده است.
به گفته این مسئول این المان با قابلیت نورپردازی در شب، جلوه خاصی در ساعات بعد از افطار به محور‌های جانمایی شده داده است.
سرپرست شهرداری منطقه در ادامه از جانمایی نمادهای نوروزی در میادین و معابر خبر داد و افزود: با توجه به تلاقی بهار طبیعت و بهار قرآن تلاش می‌شود ضمن حفظ شعار اسلامی و معنوی کردن چهره شهر، نشاط و زیباسازی منظر شهری نیز مورد توجه قرار گیرد.
وی درباره سایر اقدامات ویژه اداره زیبا‌سازی در راستای ایجاد شور و نشاط معنوی در معابر شهری به اکران ۲۵ بنر پرتابلی و بیلبورد با محتوای فرهنگی ویژه ماه مبارک رمضان در بزرگراه‌ها و معابر اشاره کرد.
انتهای پیام/