بهسازی آسفالت میادین میوه و تره‌بار منطقه ۹

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۹؛ سیدمحمدرحیم مرتضوی گفت: پیرو اجرای نهضت آسفالت در معابر شهری، شهرداری منطقه ۹ این بار و در راستای طرح استقبال از نوروز، نسبت به بهسازی میادین میوه و تره‌بار در این قسمت از پایتخت اقدام می‌کند. وی افزود: با توجه […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۹؛ سیدمحمدرحیم مرتضوی گفت: پیرو اجرای نهضت آسفالت در معابر شهری، شهرداری منطقه ۹ این بار و در راستای طرح استقبال از نوروز، نسبت به بهسازی میادین میوه و تره‌بار در این قسمت از پایتخت اقدام می‌کند.
وی افزود: با توجه به اینکه میادین میوه و تره‌بار در شهر تهران از جمله اماکن پرتردد در محلات می‌باشند، در همین راستا شهرداری منطقه ۹ به منظور نوسازی مجموعه‌های خدمت‌رسان و افزایش رضایتمندی شهروندان این طرح را در میادین مذکور اجرا می‌کند.
شهردار منطقه ۹ عنوان کرد: میادین میوه و تره‌بار آزادی، امام‌زاده‌عبدالله، دکتر هوشیار و فتح‌آبادی از جمله این اماکن هستند که عملیات آسفالت و نوسازی آن در حال اجرا است.
مرتضوی تاکید کرد که در طرح بهسازی میادین میوه و تره‌بار منطقه ۹ با ۵هزار مترمربع آسفالت سعی شده فضای مناسبی را جهت خدمت‌رسانی هر چه بیشتر به شهروندان مهیا کند.
انتهای پیام/