برگزاری رژه سراسری شناورهای بسیج دریایی بمناسبت روز قدس

به گزارش «سردبیر پرس»، دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در جمع فرماندهان این نیرو گفت: در چند ماه گذشته یک گروه کوچک از جوانان غیرتمند فلسطینی مقابل صهیونیست‌های کودک‌کش ایستادند و هیمنه پوچ آن‌ها را در هم شکستند. طوفان الاقصی سستی خانه عنکبوت را به همگان نشان داد. وی بیداری امت اسلام […]

به گزارش «سردبیر پرس»، دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در جمع فرماندهان این نیرو گفت: در چند ماه گذشته یک گروه کوچک از جوانان غیرتمند فلسطینی مقابل صهیونیست‌های کودک‌کش ایستادند و هیمنه پوچ آن‌ها را در هم شکستند. طوفان الاقصی سستی خانه عنکبوت را به همگان نشان داد.
وی بیداری امت اسلام را ثمره ۴۵ سال مقاومت دانست و اظهار داشت: بیداری ملت‌های مسلمان ریشه در پیروزی انقلاب اسلامی دارد و طبق وعده الهی تا ازاله شدن این غده سرطانی زمان زیادی باقی نمانده است.
وی خبر داد: در روز قدس امسال یگان‌های شناور‌های سنگین و سبک بسیج دریایی با سازماندهی مشخص در سراسر سواحل خلیج فارس، دریای عمان و دریای خزر برای نشان دادن انزجار خود از کشتار کودکان بی گناه و زنان مسلمان و غصب سرزمین فلسطین توسط رژیم سفاک صهیونیستی رژه خواهند رفت.
فرمانده نیروی دریایی سپاه افزود: تمامی شناور‌ها علاوه بر پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران پرچم فلسطین را به نشانه همبستگی با این ملت مظلوم و ستم دیده بر فراز شناور‌ها به اهتزار در خواهد آورد.
انتهای پیام/منبع: ایسنا