اعلام آماده‌باش بسیج سازندگی کشور درباره احتمال سیل در برخی استان‌ها

به گزارش «سردبیر پرس»؛  سردار زهرایی ضمن ابلاغ آماده‌باش به همه پرسنل بسیج سازندگی و گروه‌های جهادی تاکید کرد که همه نیرو‌ها با تجهیزات و ماشین‌آلات تخصصی در پیشگیری و امدادرسانی سیل آمادگی خدمت‌رسانی داشته باشند.  مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور ضمن ابلاغ آماده باش به کلیه پرسنل بسیج سازندگی و گروه‌های جهادی استان‌های در […]

به گزارش «سردبیر پرس»؛  سردار زهرایی ضمن ابلاغ آماده‌باش به همه پرسنل بسیج سازندگی و گروه‌های جهادی تاکید کرد که همه نیرو‌ها با تجهیزات و ماشین‌آلات تخصصی در پیشگیری و امدادرسانی سیل آمادگی خدمت‌رسانی داشته باشند.
 مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور ضمن ابلاغ آماده باش به کلیه پرسنل بسیج سازندگی و گروه‌های جهادی استان‌های در معرض سیل؛ اعلام کرد همه نیرو‌ها با تجهیزات و ماشین آلات تخصصی در پیشگیری و امدادرسانی سیل آمادگی خدمت رسانی را داشته باشند.
وی همچنین از گروه‌های جهادی مستقر در استان‌های درگیر سیل احتمالی به ویژه استان‌های غربی درخواست کرد ضمن فراخوان اعضاء گروه خود آمادگی لازم جهت امدادرسانی به سیل زدگان و حضور در منطقه را داشته باشند.
سردار زهرایی همچنین تاکید کرد که بسیج سازندگی استان‌ها همکاری و هماهنگی لازم با هلال احمر و ستاد مدیریت بحران استان را برقرار نموده‌اند.
انتهای پیام/منبع: فارس