از تشکیل استان غربی تهران چه خبر؟

به گزارش سردبیر پرس، علیرضا فاتحی‌نژاد عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به برگزاری انتخابات ۱۱ اسفند در امنیت پایدار، اظهار داشت: هجمه‌های عجیب و عظیمی در این دوره انتخابات از ابتدای سال توسط دشمنان وجود داشت که پرچم‌دار جهاد تبیین و انتخابات رهبر انقلاب بودند. وی با بیان اینکه مردم […]

به گزارش سردبیر پرس، علیرضا فاتحی‌نژاد عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به برگزاری انتخابات ۱۱ اسفند در امنیت پایدار، اظهار داشت: هجمه‌های عجیب و عظیمی در این دوره انتخابات از ابتدای سال توسط دشمنان وجود داشت که پرچم‌دار جهاد تبیین و انتخابات رهبر انقلاب بودند.
وی با بیان اینکه مردم مهر تأیید جمهوریت و اسلامیت را در انتخابات به جهانیان نشان دادند، افزود: مردم به پاس قدردانی از خون شهدا در انتخابات مشارکت کردند و مسئولان با تلاش خود مشکلات اقتصادی و معیشتی را حل و مردم در آرامش باشند.
فرماندار شهریار با بیان اینکه مشارکت مردم در انتخابات حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد ۳۰.۲ درصد بود، تصریح کرد: آگاهی و فعالیت رسانه‌ها در مشارکت مردم در انتخابات بسیار حائز اهمیت بود که این مهم در ۱۱ اسفند به خوبی خود را نشان داد.
فاتحی‌نژاد اضافه کرد: درخواست بازشماری و ابطال آراء در شعب فقط توسط شورای نگهبان تصمیم‌گیری می‌شود و هیأت‌های اجرایی و نظارت شهرستان هیچ،گونه دخالتی در ابطال و بازشماری درصدی صندوق‌ها ندارد.
وی با اشاره به تقسیم‌بندی رسانه‌ها از سوی رئیس‌جمهور به رسانه‌های امیدآفرین، بیان کرد: رسانه‌ها باید در انعکاس اخبار و انتقاد صحیح و درست گام بردارند و از انتشار خبرهای تنش‌زا که مردم و جامعه را دچار مشکل می‌کنند، دوری کنند‌.
فرماندار شهریار در ادامه با تاکید بر حضور در مناطق و روستاهای کم‌برخوردار شهریار، گفت: همه مسئولان شهرستان شهریار از ابتدای سال ۱۴۰۳ در مناطقی که محرومیت وجود دارد حضور و برنامه‌های خود را برای رفع محرومیت تنطیم کنند.
فاتحی‌نژاد در پایان با تأکید بر تأمین زیرساخت‌ها پیش از تشکیل استان تهران غربی خاطرنشان کرد: مسئله استان غربی تهران توسط استانداری در حال پیگیری است و قطعاً اصحاب رسانه نیز از تصمیمات آن مطلع خواهند شد.
منبع: تسنیم
انتهای خبر/