آذین‌بندی نوروزی در منطقه ۱۴

به گزارش خبرنگار«سردبیر پرس»؛ حکمت حاجی محمدی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه نصب نمادهای مناسبتی تلاش برای تلفیق هنر در زندگی روزمره شهروندان و ایجاد لطافت در معابر شهر است، گفت: در این راستا همزمان با فرا رسیدن سال جدید و بهار طبیعت، نصب نمادهای مختلف و زیبا را در سطح میادین، بوستان‌ها و بلوار‌های […]

به گزارش خبرنگار«سردبیر پرس»؛ حکمت حاجی محمدی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه نصب نمادهای مناسبتی تلاش برای تلفیق هنر در زندگی روزمره شهروندان و ایجاد لطافت در معابر شهر است، گفت: در این راستا همزمان با فرا رسیدن سال جدید و بهار طبیعت، نصب نمادهای مختلف و زیبا را در سطح میادین، بوستان‌ها و بلوار‌های سطح شهر در دستور کار قرار گرفت.
حاجی محمدی در ادامه از جانمایی نمادهای نوروزی در قالب طرح استقبال بهار ۱۴۰۳ خبرداد و افزود: به‌منظور تلطیف و ایجاد نشاط در فضا‌های شهری، نمادهای نوروزی نصب و نورپردازی معابر انجام شده است.
وی با اشاره به مکان‌های جانمایی این نمادها گفت: نماد هفت سین در بزرگراه بسیج روبرو ساختمان ناحیه ۶ و بزرگراه محلاتی نرسیده به نبرد جنوبی نبش بوستان نسترن، نماد عمو نوروز در بزرگراه بسیج تقاطع ائمه اطهار و بزرگراه بسیج تقاطع ائمه اطهار، نردبان گل در خیابان نبرد تقاطع پاسدار گمنام، المان قاب شهداء در حیاط مرکزی شهرداری منطقه جانمایی شده است.
حاجی‌محمدی همچنین به اجرای تونل نوری دربزرگراه شهید محلاتی حدفاصل ۱۷ شهریور و خیابان گیلکی همچنین نمادهای چند وجهی در چند نقطه منطقه، چون خیابان پاسدارگمنام نبش تاجری، محلاتی بعد از شاه آبادی، نبردجنوبی تقاطع ده حقی و.. اشاره کرد.
رئیس زیباسازی شهرداری منطقه ۱۴ در پایان به نصب ریسه‌های نوری مدور و نماد نوری در معابر و میادین این منطقه همچنین اجرای طرح رنگ‌آمیزی و نوسازی جدوال در محور‌های اصلی منطقه با طول ۲۰ هزار متر و با هدف آراستگی و زیباسازی شهری ازدیگر اقدامات اجرایی در طرح استقبال از بهار اشاره کرد.
انتهای پیام/